Markalarımız

AksuVital  Geleneksel Ürünler: AksuVital, binlerce yıldır uygulanan İbn-i Sina reçetelerinden ilham alarak; saf ve kaliteli hammaddelerden geleneksel ürünler üretiyor. kalite kontrol testlerine tabi tutulan ürünler, hijyenik ve modern tesislerde üretim bandına çıkıyor. Aksu Vital, 30 yılı aşkın birikimi ve doğal ürünleriyle tüketicisinin yaşam kalitesini yükseltiyor.

Bal: AksuVital, ülkemizde bitki çeşitliliğinin zengin olduğu, yüksek rakımlı dağlarından ve yaylardan topladığı numuneleri, ileri teknolojiye sahip laboratuvarlarında analiz ediyor. Analiz sonucunda doğallığı kesinleşen ballar seçiliyor ve Türkiye’nin en seçkin balları bu yöntemle üretime alınıyor. Aksu Vital, balda yüksek standart ve kalite prensibiyle; çiçek balı, çam balı, kestane balı, vital bal ve hiçbir ısıl işleme tabi tutulmayan ham balı tüketiciye sunuyor.

ShiffaHome Şehir yaşamı içerisinde trafik, kirli hava, kargaşa ve strese maruz kalıyoruz... Herkesin doğa ile iç içe, sağlıklı gıdalarla beslenerek, zinde bir yaşam sürmesi gerektiğine inanıyoruz. Her gün doğaya gidemesek de ShiffaHome ile doğal bir yaşam sürmenin mümkün olduğunu biliyoruz.

ShiffaHome, en iyi hammaddeyi en doğal haliyle alıp, ileri teknolojiye sahip laboratuvarlarda test ediyor. Uzman kadrosuyla, yüksek hijyen koşullarında ve dünya standartlarında üretim yapıyor. Kaliteli bir yaşam için doğayı ve doğallığı hayatımızın içine katmamız gerektiği felsefesine dayanan ShiffaHome; tablet, kapsül, softjel, şurup, sıvı ekstrakt, doğal yağlar ve bitkisel çaylar üretiyor.

Softem Tabiatın birçok güzelliğini içinde barındıran Softem, geleneksel formülleri yenilikçi anlayışıyla birleştiriyor. Stresli şehir hayatı, hava kirliliği, yanlış beslenme gibi faktörler ciltte ve saçlarda doğal görünümünün bozulmasına neden oluyor. Softem, doğal içerikli ürünleriyle; aradığınız, parlak, temiz ve canlı görünümü sağlıyor. Doğanın güzelliğini saçlarında ve cildinde hissetmek isteyenler için Softem; doğal sabun, şampuan, saç kremi, saç serumu, cilt ve vücut yağları üretiyor.

Natural Hekimce, doğanın insana sunduğu iyilikleri ve güzelliği, aslına en yakın şekilde tüketicisine ulaştırıyor. Doğal hammaddeleri, kaynağından alınıp, Ar-Ge merkezinde test ediliyor. Geçmişin birikimini bugünün teknolojisiyle birleştirerek, yüksek kalite standartlarda üretim yapıyor. Natural Hekimce ürünleriyle; zinde, dengeli, bilinçli bir yaşam için doğal çözüm alternatifleri sunuyor.

resim3383_4919.jpg