AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermokozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir. Bugün bütün gelişmiş ülkelerde kullanımı hızla artan doğal ürünleri, Uluslar Arası Altın Kalite Ödülü, GMP, ISO22000 ve ISO9001 standartlarıyla üreten AksuVital, güvenilir doğal marka olmayı başarmıştır.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası: AksuVital Doğal Ürünler A.Ş. İbni Sina ekolünün birikimini çalışmalarına katarak, uzman kadrosuyla, hiyyenik ve modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde ISO 22000:2018 ve ISO 9001:2015 standartlarına göre üretim yapmaktadır.

Gıda Güvenliğinin Temel Prensipleri: İyi bir son ürün için kaliteli olan hammaddeyi tercih etmek. Gıda güvenliği açısından sorun olabilecek fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik tehlikeleri tanımlayıp önlem almak. Ürünün hammaddeden son ürün haline dönüştüğü süreç boyunca sağlıklı, hijyenik şartlarda üretim yapmak. Üretim esnasında ve son ürün üzerinde gerekli kalite kontrolleri gerçekleştirmek. Gıda güvenliğinin önemini çalışanları ile düzenli eğitimler çerçevesinde paylaşıp, gıda güvenliği prensiplerinin en üst düzeyde hayata geçirilmesini sağlamak. Yönetim sistemlerini sürekli iyileştirmeyi arttırmak adına çalışmalarına devam etmek. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak için tüketicilerden gelen öneri ve şikayetleri dikkate almak. Şirketimiz kanunlar, yönetmelikler, tebliğlerle belirtilen tüm yasal şartlara uyacaktır. AksuVital 1989 yılında başladığı, gıda güvenliği prensiplerine uyarak sektöründe güvenilir ve kalitenin simgesi olan markaları ile anılmaya devam etmek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Kalite Belgelerimiz: Doğal ürünler sektöründeki başarımızı ve kalitemizi bu güne kadar almış olduğumuz ulusal ve uluslararası belgelerle taçlandırıyoruz. Uzun yıllardır yapılan birçok denetim sonucu almaya hak kazandığımız belgeler:

  • Avrasya Kalite Ödülü Sertifikası
  • Avrupa Birliği Kalite Ödül Sertifikası
  • GMP Sertifikası Gıda
  • GMP Sertifikası Kozmetik
  • Helal Sertifikası
  • MUSİAD Sektör Kurulları İş Geliştirme Sertifikası
  • ISO 22000:2005
  • ISO 9001: 2015
  • TSE