Biz Kimiz: AksuVital’in marka yolculuğu 1989 yılında başladı. Bal üretimiyle başlayan bu yolculuk, yıllar içerisinde tüm Türkiye’ye yayılan bir markanın başarı hikâyesine dönüştü. Bal üretiminin ardından apiterapi, fitoterapi ve aromaterapi ürünlerinin üretimiyle devam eden AksuVital, "Gıda Takviyesi ve Arı ürünleri" alanın lider markası haline geldi.

400 çeşit ürünüyle alanında ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP, ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2015 standartlarına göre üretim yapmaktadır. AksuVital, ShiffaHome, Softem ve Natural Hekimce, Avicenna markaları ile ürünlerini; aktar, eczane ve market kanallarında tüketicisine yüksek kalite standartlarında ürünler sunmaktadır. Sadece ülkemizde değil, Orta Doğu başta olmak üzere 5 kıtaya ihracat yapan AksuVital, dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

AksuVital, ürün güvenliği prensiplerine uyarak sektöründe güvenin ve kalitenin simgesi olmayı hedeflemiştir ve bu hedefine ulaşan markaları ile çalışmalarına 1989'dan bu yana devam etmektedir.

Amaç / Vizyon:

İnsanın sağlıklı olması ve yaşam kalitesini artırmak için; apiterapi, fitoterapi, aromaterapi ve geleneksel tıbbi ürünler üretmek ve bu sektörde En iyilerden olmak.

Görev / Misyon:

İnsanın sağlıklı olması ve yaşam kalitesini artırmak için; insana, hayvana ,çevreye zarar vermeden en doğalını üretmek,tüm paydaşlarının memnuniyetini öncelemek, sektöründe hep ilklerden ve en iyilerden olmak.

Hikayemiz - AksuVital