ShiffaHome | Fitoform 90 kapsül

Ürün içeriği

  • İçeriği: Altınotu yaprağı, mate yaprağı, mayıs papatyası, yeşil çay yaprağı, ısırgan toprak üstü, mersin yaprağı, biberiye yaprağı, rezene, şahtere kiraz meyve sapı, L- karnitin, funda yaprağı, bitkisel kapsül Formda kalmak yalnızca fiziksel değil, ruhsa
    Yetişkinler için günde 2-3 kez 2şer kapsül yemeklerden yarım saat önce alınması tavsiye edilir. 1. Hamile bayanların kullanmaları tavsiye edilmemektedir.
     Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Doğadan alınan renk ve kokusunu korumaktadır. Renk ve koku çeşitli fiziksel etkenlere göre değişmektedir. Bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları ürünün renk, tat ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku, tat ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku, tat ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir.  Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiç bir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir.  Ambalaj olarak, ürünü ışıktan korunma amacıyla amber renkli, sağlığın ve doğallığın temsilcisi olan cam kullanılmaktadır.

    670 mg x 90 BİTKİSEL KAPSÜL
Şimdi Satın Al

Benzer Ürünler

Language Options

TÜRKÇE

ENGLISH

русский

BOSNA HERSEK

العربية