ShiffaHome Yakıotlu Karışık Bitki Çayı

Ürün içeriği

  • İçindekiler: At kuyruğu, Yakıotu, Kereviz tohumu, Servi kozalağı, Ayrıkotu, Üzerlik tohumu, Altınotu, Isırgan kökü, Cüce palmiye ekstraktı, Ayrık otu ekstraktı Yakı otu, Küpeçiçeğigiller familyasından, nemli yerlerde yetişen, çoğunlukla çok yıllık, ender
    Süzen poşeti zarfından çıkarınız. Fincana 1 adet süzen poşeti daldırın ve üzerine kaynamış suyu ekleyiniz. 3-5 dakika demlenmeye bırakınız. Arzunuza göre tatlandırdıktan sonra, sıcak veya soğuk olarak servis yapılmasını tavsiye ederiz.
    Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Doğadan alınan renk ve kokusunu korumaktadır. Renk ve koku çeşitli fiziksel etkenlere göre değişmektedir. Bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları ürünün renk, tat ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku, tat ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku, tat ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir.

    Ambalaj: 1.5 g x 40 süzen poşet Net: 60 g
Şimdi Satın Al

Benzer Ürünler

Language Options

TÜRKÇE

ENGLISH

русский

BOSNA HERSEK

العربية