ShiffaHome l Havuç Yağı

Ürün içeriği

  • Havuç tohumlarının soğuk preslenmesi ile elde edilmektedir. Havuç tohumu yağı B, C,D, E vitaminleri, özellikle de A vitamininin ön maddesi olan beta karoten açısından zengindir.
    Cilde masaj yapmak suretiyle uygulanabilir. Uyarı: Uçucu yağların sabit yağlarla seyreltildikten sonra cilde uygulanması tavsiye edilir. Uçucu yağlarla uygulamalarda, yağlar metal malzemelerle temas etmemelidir. Güvenli bir yağ olmasına rağmen hamilelik boyunca kullanılması tavsiye edilmez.
    Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Herhangi bir yağla seyreltilmemiştir. Yağın renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Yağı alınacak bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları bitkisel yağın renk ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden kısmen de olsa farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir.

    20 ml
Şimdi Satın Al

Benzer Ürünler

Language Options

TÜRKÇE

ENGLISH

русский

BOSNA HERSEK

العربية