ShiffaHome l Melisa Yağı

Ürün içeriği

  • Çiçekleri arıları çektiği için Yunanca bal arısı anlamına gelen “melissa” ismi verilmiştir. Melisa yapraklarının distilasyonu ile elde edilmektedir.
    Sabit yağlara eklenerek masaj yapılabilir. Aromaterapi lambasında, oda alanın metre karesine bir damla olacak şekilde lambada bulunan suya eklenir ve inhalasyon yolu ile kullanılabilir. Uyarı:  Uçucu yağların sabit yağlarla seyreltildikten sonra cilde uygulanması tavsiye edilir.  Uçucu yağlarla uygulamalarda, yağlar metal malzemelerle temas etmemelidir.  Hamilelik döneminde kullanılması tavsiye edilmez.
    Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Herhangi bir yağla seyreltilmemiştir. Yağın renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Yağı alınacak bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları bitkisel yağın renk ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden kısmen de olsa farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir.

    20 ml
Şimdi Satın Al

Benzer Ürünler

Language Options

TÜRKÇE

ENGLISH

русский

BOSNA HERSEK

العربية