ShiffaHome l Hardal Yağı

Ürün içeriği

  • Hardal bitkisinin anavatanı Doğu Akdeniz’dir. Turpgiller familyasından olan hardal, sarı ya da altın sarısı renkli çiçekler açar. Hardal yağı, bitkinin tohumlarından elde edilmektedir.
    Haricen sabit yağlar ile karıştırılarak (2-3 ) masaj yapmak sureti ile uygulanabilir. Uyarı: Uzun süre kullanımından kaçınılmalıdır.
    Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Herhangi bir yağla seyreltilmemiştir. Bitkinin yağı, bitki toplandıktan sonra distilasyon yöntemi kullanılarak elde edilmektedir. Yağın renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Yağı alınacak bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları bitkisel yağın renk ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden kısmen de olsa farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir.

    50 ml
Şimdi Satın Al

Benzer Ürünler

Language Options

TÜRKÇE

ENGLISH

русский

BOSNA HERSEK

العربية