ShiffaHome l AksuVİT Tablet

Ürün içeriği

  • İçeriği: Kırmızı Ginseng, Liyofilize arı sütü, Arı poleni, Propolis C vitamini, Kuşburnu Arı sütü, jel halinde akıcı kıvamda, kremsi-beyaz renktedir. B grubu vitaminlerinin tümüne ek olarak A, D, C, E vitaminleri, biyolojik aktif maddeler, önemli bazı
    Günde 2-3 tablet, yemeklerle beraber alınması tavsiye edilir. 1. Arı ürünlerine hassas olan kişilerde alerjik reaksiyonlara neden olabilir.
     Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Doğadan alınan renk ve kokusunu korumaktadır. Renk ve koku çeşitli fiziksel etkenlere göre değişmektedir. Bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları ürünün renk, tat ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku, tat ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku, tat ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir.  Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiç bir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir.  Ambalaj olarak, ürünü ışıktan korunma amacıyla amber renkli, sağlığın ve doğallığın temsilcisi olan cam kullanılmaktadır.

    750 mg X 80 tablet
Şimdi Satın Al

Benzer Ürünler

Language Options

TÜRKÇE

ENGLISH

русский

BOSNA HERSEK

العربية