ShiffaHome l RLX Kapsül

Ürün içeriği

  • İçeriği: Melisa ektraktı, rezene, ıhlamur çiçeği, lavanta, kantaron, şerbetçi otu, papatya, bitkisel kapsül Yoğun yaşam temposu ve sağlıksız çalışma koşulları sonucu çağımızda en sık karşılaşılan stres problemi, sinirsel yıpranma, aşırı gerginlik hali il
    Yetişkinler için günde 2 kez 2şer bitkisel kapsül yemeklerden aç veya tok alınabilir.  Hamile bayanların kullanmaları tavsiye edilmemektedir.
     Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Doğadan alınan renk ve kokusunu korumaktadır. Renk ve koku çeşitli fiziksel etkenlere göre değişmektedir. Bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları ürünün renk, tat ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku, tat ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku, tat ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir.  Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiç bir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir.  Ambalaj olarak, ürünü ışıktan korunma amacıyla amber renkli, sağlığın ve doğallığın temsilcisi olan cam kullanılmaktadır.  Ekstrakt, ürünün içerisindeki aktif maddenin modern ekstraksiyon işlemleri ile oluşturulan, bitkinin kendisine ait bileşenlerdir.

    560 mg X 60 Bitkisel Kapsül
Şimdi Satın Al

Benzer Ürünler

Language Options

TÜRKÇE

ENGLISH

русский

BOSNA HERSEK

العربية