Aksuvital l Tabak Petek Bal

Ürün içeriği

 • Aksuvital, Anadolunun en sağlıklı kovan ve arılarına sahip olan bal üreticilerinden topladığı hem doğal hem de özel kalite çiçek balını zevkinize sunuyor. Tamamen doğal ve hiçbir sentetik madde içermeyen AKSU VİTAL petek balı, yüksek teknolojiye sahipdir.

  Çok değerli tüketicilerimiz.
  30.yılına gün sayan AKSUVİTAL tüketicilerine en doğalını, en uygun fiyata ve en sağlıklı şekilde ulaştırmanın gayreti içerisindedir.
  Bizler en iyiye hala ulaşamadık. En iyinin bitimsiz bir koşu olduğunun farkındayız. Onun içindir ki biteviye koşuyoruz.
  Bunun için dağın ardındaki hekim misali, öncelikli derdimiz sizlerin hasta olmamanız, sağlıklı bir ömür süründürmenizdir.
  Aksuvital firması olarak arı sütü polen ve balla olan serüvenimiz 400 çeşit ürünle devam etmektedir.
  Zaman zaman oluşan talep karşısında tedarikini yapmış olduğumuz petekli tabak bal üretimine ve tedarikine, kontrol ve denetiminin zorluğundan dolayı ara verdiğimizi ,sonlandırdığımızı paylaşmak istiyoruz.

  Piyasaya tabaklar halinde paketlenen tabak balın çok sıkı ve titiz örnekleme numune alımı ve analizine rağmen gözden kaçtığına şahit olduk.

  Öyleyse kontrolü ve denetimi hataya açık olmasından dolayı, petekli bal paketleme ve satışını yapmaktan çıktığımızı, vaz geçtiğimizi siz kıymetli tüketicilerimize bildirmek istedik.
  Net ağırlık: 400 gr. , 1000 gr Koli adet: 400 gr petek balı koli adeti 20 1000 gr petek balı koli adeti 15
Şimdi Satın Al

Benzer Ürünler

Language Options

TÜRKÇE

ENGLISH

русский

BOSNA HERSEK

العربية