Shiffa Home I Argan Yağı

Ürün içeriği

  • 8-10 m boyunda, dikenli gövdeli, küçük yapraklı olan argan ağacı, 150-200 yıl yaşıyor. Argan ağacının nisan ayında açan çiçeklerin meyveye dönüşmesi, olgunlaşması 1 yıl sürüyor. Olgunlaşan meyvelerden geleneksel usullerle yağı alınır.
    Kullanım: Özellikle kuru ciltlerin nemlendirilmesi, elastikiyet kazandırılması, kırışıklıkların önlenmesi ve çatlakların giderilmesi için 4-5 damla argan yağı cilde parmak uçlarıyla masaj yapılarak uygulanabilir.
    Ek Bilgiler: Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Herhangi bir yağla seyreltilmemiştir. Bitkinin yağı, bitki toplandıktan sonra geleneksel yöntemle elde edilmektedir. Yağın renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Yağı alınacak bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları bitkisel yağın renk ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden kısmen de olsa farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir.

    Ambalaj: 20 ml
Şimdi Satın Al

Benzer Ürünler

Language Options

TÜRKÇE

ENGLISH

русский

BOSNA HERSEK

العربية