ShiffaHome l Keten Tohumu Yağı

Ürün içeriği

  • Keten tohumu yağı yüksek oranda çoklu doymamış yağ asitleri, düşük oranda doymuş yağ asitleri, bol miktarda potasyum ve iz miktarda da magnezyum, demir, bakır, çinko ve çeşitli vitaminler içerir. Özellikle Omega-3 yağ asitleri olmak üzere, Omega yağ asit
    Cilde masaj yapmak veya banyo suyuna eklemek suretiyle uygulanabiir. Günde 1-3 kez bir bardak suya 4-5 damla damlatılarak alınabilir.
    Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Herhangi bir yağla seyreltilmemiştir. Bitkinin yağı, bitki toplandıktan sonra vitamin içeriğini korumak amacı ile soğuk presleme yöntemi kullanılarak elde edilmektedir. Yağın renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmende olsa değişiklik gösterebilmektedir. Yağı alınacak bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları bitkisel yağın renk ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeble ürünlerimizde standart bir koku ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden kısmende olsa farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir.

    50 ml
Şimdi Satın Al

Benzer Ürünler

Language Options

TÜRKÇE

ENGLISH

русский

BOSNA HERSEK

العربية